امروزه ارتباطات، سطح گسترده تری نسبت به گذشته پیدا کرده اند و به سرعت هم در حال گسترش هستند. در این میان، نرم افزارهای تحت شبکه و دوربین های مداربسته باکیفیتی هم به میان آمده اند که امکان ارتباط بین دفاتر و شعب را فراهم می کنند. ارتباط بین دفاتر و شعب از راه های مختلفی امکانپذیر است.

به همان اندازه که برای شرکت ها و سازمان ها، شبکه یک نیاز ضروری است، برقراری ارتباط بین شرکت ها و یا سازمان هایی که دارای شعب مختلفی هستند نیز به همان اندازه ضرورت دارد؛ چرا که شبکه و ارتباط بین دفاتر باعث می شود که اطلاعات به راحتی و سرعت بالا منتقل شوند، امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری برقرار شده و منابع به اشتراک گذاشته شود و …

برقراری ارتباط بین دفاتر به کمک شبکه ممکن است به وسعت یک منطقه، شهر، کشور و یا حتی  دنیا باشد. البته امکان برقراری ارتباط در سطح گسترده، بستگی به این دارد که چه میزان بودجه برای پهنای باند و … در نظر بگیرید. همچنین باید شرایط اقلیمی را نیز مد نظر قرار داد.

مزایای برقراری ارتباط بین دفاتر

  • به اشتراک گذاشتن منابع شبکه مثل پرینترها، فایل سرور و …
  • یکپارچه‌ سازی سیستم داخلی های تلفن کارمندان در تمام دفاتر و شعب، بدون نیاز به شبکه تلفن شهری
  • استفاده از نرم افزارهای موجود در یکی از واحدها مثل مالی، CRM و غیره
  • امکان انتقال تصاویر دوربین های مداربسته در شبکه فوق و حذف هزینه های اینترنت

و…

ارتباط بین دفاتر

 

شرکت دایان شبکه کاران (dayannet)، با داشتن تیم متخصص و خبره در این زمینه، شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید ارتباط بین دفاتر و شعب خود را با قیمت مناسب و امنیت بالا، راه اندازی کنید.

شما می توانید با دیدن نمونه کارهای موفق انجام شده در زمینه ارتباط بین دفاتر، باخیالی آسوده شبکه های خود را به شرکت ما سپرده و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و به این ترتیب بیشتری بازدهی را در کار خود داشته باشید. خبر خوب این است که شما قبل از هر تصمیمی در این زمینه می توانید از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین خدمات را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.

 

برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن 91035153-021 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ از طریق همین شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.