مبتدی ترین تعریقی که می توان برای سیستم های امنیتی ارائه داد، عبارت است از به کار بردن روش و یا وسیله ای به منظور تامین امنیت مکان مورد نظر. یکی از این سیستم های امنیتی که کاربرد بسیاری هم دارد، دزدگیر اماکن است. از جمله مکان هایی که نیازمند این دزدگیرها هستند، می توان به منازل، بانک ها، شرکت، ادارات و … اشاره کرد.

اما خرید دزدگیر اماکن به تنهایی کافی نیست، بلکه کار اصلی، نصب این دزدگیر است. چرا که این کار یک کار تخصصی بوده و نیازمند دقت و ظرافت خاصی است و هر گونه اشتباهی در نصب آن، می تواند کارکرد دزدگیر را مختل کرده و امنیت مکان مورد نظر را به خطر بیندازد.

از مهم ترین دزدگیرها می توان به دزدگیرهای تحت امنیت شبکه اشاره کرد که در ادارات و سازمان های بزرگ کاربرد دارد.

این دزدگیر ها، حاوی یک ماژول تحت شبکه هستند و زمانی که به سیستم مانیتورینگ متصل می شوند، باعث ایجاد کنترل بهتر مکان مورد نظر می شوند. تجهیزاتی که در این سیستم استفاده می شوند دارای IP های منحصر به فردی هستند که امکان کنترل از راه دور را برای صاحبان IP ها فراهم می کنند.

دزدگیر اماکن

شرکت دایان نت شبکه کاران (dayannet)، با داشتن تیم متخصص و خبره، نصب دزدگیرهای اماکن  شما را به بهترین شکل ممکن به انجام می رساند.

شما می توانید با دیدن نمونه کارهای موفق انجام شده در امنیت شبکه برای شرکت های مختلف، باخیالی آسوده شبکه های خود را به شرکت ما سپرده و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و به این ترتیب بیشتری بازدهی را در کار خود داشته باشید. خبر خوب این است که شما قبل از هر تصمیمی در این زمینه می توانید از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین خدمات را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.

برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن 91035153-021 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ از طریق همین شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.