امروزه با گشترش سازمان ها و شرکت ها، نیاز به کنترل دستگاه های حضور و غیاب، بیش از گذشته احساس می شود. سیستم این دستگاه ها، شامل دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری است. ارتباط بین نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب از دغدغه های مهم کاربران این سیستم هاست. ایجاد ارتباط آنلاین بین دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار، باعث ایجاد سرعت و دقت بالای این دستگاه در گزارشات تردد پرسنل می شود و به این ترتیب، امکان کنترل هر چه بهتر ورود و خروج کارمندان را برای پرسنل فراهم می کند.

یکی از مهم ترین ارتباط های بین دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزار از طریق شبکه (LAN) است که دارای مزایای زیر است:

  • سهولت ارتباط با دستگاه حضور و غیاب
  • عدم محدودیت مکانی و زمانی
  • جابجایی آسان دستگاه به وسیله اتصال یک کابل به نزدیک ترین پورت شبکه و ایجاد ارتباط
  • قابلیت عیب یابی و پشتیبانی آسان
  • امکان تخلیه چندین دستگاه به صورت همزمان یا غیرهمزمان
  • امکان مدیریت دستگاه توسط چندین کاربر با توجه میزان دسترسی

 

دستگاه حضور و غیاب

شرکت دایان نت شبکه کاران (dayannet)، با داشتن تیم متخصص و خبره، سیستم حضور و غیاب شما را به بهترین شکل ممکن راه اندازی می کند.

شما می توانید با دیدن نمونه کارهای موفق انجام شده در امنیت شبکه برای شرکت های مختلف، باخیالی آسوده شبکه های خود را به شرکت ما سپرده و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و به این ترتیب بیشتری بازدهی را در کار خود داشته باشید. خبر خوب این است که شما قبل از هر تصمیمی در این زمینه می توانید از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین خدمات را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.

برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن 91035153-021 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ از طریق همین شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.