از زمان پیدایش مغازه ها و فروشگاه ها، معضل دزدی فروشگاهی (Shoplifting) نیز به میان آمد. امروزه به منظور جلوگیری از این مشکل، انواع گیت های فروشگاهی ساخته می شوند که نوعی سیستم امنیتی برای فروشگاه ها است.

نحوه کارکرد این دستگاه ها به گونه ای است که در قسمت ورودی فروشگاه، پایه هایی نصب می شود که به نوعی سیستم اصلی تشخیص هستند. بر روی تمام کالاهای فروشگاه نیز برچسب هایی، به وسیله سوزن و … چسبانده می شود. زمانی که مشتری، کالای خریداری شده را به پیشخوان می برد، این برچسب را از روی کالا برمی دارند. در غیراینصورت اگر کالایی بدون جدا شدن برچسب، از بین پایه های تشخیصی نصب شده در ورودی فروشگاه عبور کند، دستگاه هشدار می دهد.

گیت های فروشگاهی در سه نوع مختلف زیر تولید می شوند که عبارتند از:

  • RF: کارکرد آن با امواج رادیویی با فرکانس ۲ الی۱۰ مگا هرتز است.
  • AM: عملکرد آن بر اساس فرکانس استاندارد ۵۸ کیلوهرتز است.
  • EM: نسبت به دو نوع قبلی، قابلیت فعال و غیر فعال کردن نامحدود تگ ها و لیبل های RFID را دارد.

نصب این گیت ها، کار راحتی نیست و حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود.

گیت فروشگاهی

شرکت دایان نت شبکه کاران (dayannet)، با داشتن تیم متخصص و خبره، نصب گیت های فروشگاه  شما را به بهترین شکل ممکن به انجام می رساند.

شما می توانید با دیدن نمونه کارهای موفق انجام شده در امنیت شبکه برای شرکت های مختلف، باخیالی آسوده شبکه های خود را به شرکت ما سپرده و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و به این ترتیب بیشتری بازدهی را در کار خود داشته باشید. خبر خوب این است که شما قبل از هر تصمیمی در این زمینه می توانید از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین خدمات را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.

برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن 91035153-021 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ از طریق همین شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.