محتوای یک وب سایت، به تمام محتواهای متنی، ویدئویی، تصویری و… می گویند که کاربران در سایت شما به دنبال آن هستند. امروزه تولید محتوا و به ویژه محتوای متنی وب سایت، به یک امر ضروری و مهم در هر وب سایتی تبدیل شده و تاثیر بسزایی در رتبه گرفتن سایت دارد.

اولین کاری که باید در تولید محتوای متنی صورت گیرد، شناسایی کلمات کلیدی متناسب با نوع کار و وب سایت شماست. پس از این کار باید یک استراتژی مناسب برای آن در نظر گرفت که باعث رتبه گرفتن سایت در نتایج اول جستجو شود. امروزه، بازاریابی محتوا یک روش مرسوم و پرطرفدار به منظور جذب مخاطب است.

شما اگر یک سایت با طراحی بسیار عالی داشته باشید، اما نتوانید محتوای مناسبی برای آن تولید کنید، هرگز نمی توانید نتیجه ای که انتظار دارید را از سایت خود بگیرید. تولید محتوا و از جمله تولید محتوای متنی، یک کار حساس و دقیق است که نیازمند خلاقیت بالایی است و حتما باید به دست افرادی که قدرت نویسندگی و خلاقیت بالایی دارند انجام شود.

تولید محتوا

محتوایی که تولید می شوند به هیچ عنوان نباید کپی شده از سایت های دیگر باشد، باید دارای کلمات کلیدی اصلی و فرعی با چگالی مشخص، دارای عنوان جذاب، تیترها و زیرتیترهای مناسب بوده و حجم پاراگراف ها نباید از مقدار مشخصی بیشتر یا کمتر باشد. همچنین متن نوشته شده باید روان و خوانا بوده و تمام علائم نگارشی در آن رعایت شده باشد و در نهایت باید به گونه ای باشد که شامل تمام نکات سئو را در بر بگیرد. بنابراین نوشتن چنین محتوایی، تخصص خاص خود را می طلبد.

 

شرکت دایان شبکه کاران (dayannet)، با داشتن تیم متخصص و خبره در این زمینه، شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید سایت خود را به نتایج اول گوگل برسانید.

شما می توانید با دیدن نمونه کارهای موفق انجام شده در زمینه تولید محتوا برای سایت های مختلف، باخیالی آسوده، محتوای سایت  خود را به شرکت ما سپرده و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و به این ترتیب بیشتری بازدهی را در کار خود داشته باشید. خبر خوب این است که شما قبل از هر تصمیمی در این زمینه می توانید از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین خدمات را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.

برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن 91035153-021 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ از طریق همین شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.