به تصور عده ای، داشتن یک سایت برای رونق کسب و کار کافی است و خیال می کنند با راه اندازی سایت، سیل کاربران و مشتریان به سمت سایت آنان روانه می شود. اما باید بگوییم که اینگونه است و کار اصلی تازه بعد از این مرحله شروع می شود. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال راهکارهایی باشد که بتوانید مخاطبان را جذب سایت خود کنید. اثرگذارترین راهکار، سئو سایت (SEO)  است که به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. سئو می تواند به اندازه ای روی کسب و کار شما تاثیر مثبت بگذارد که ده ها بیلبورد تبلیغاتی نتوانند تا به این حد برای شما سودآوری داشته باشد.

سئو سایت

سئو چگونه باعث سودآوری سایت شما می شود؟

در طی پروسه سئو، ترفندها و روش هایی روی سایت پیاده می شود که باعث می شود سایت مورد نظر، گوی رقابت را از سایر رقبا ربوده و در صفحه اول گوگل، و به خصوص در چند سطر اول نشان دهد. برای مثال فرض کنید کاربری به دنبال خرید موبایل است و عبارت “خرید موبایل” را در گوگل سرچ می کند، نتیجه ای که ظاهر می شود، هزاران سایت موبایل است که همگی به دنبال فروش موبایل های خود هستند. حالا به نظر شما مشتری به سراغ کدام یک از این سایت ها می رود؟

واضح است که وارد سایت های صفحه اول و به احتمال 90 درصد به سراع 3-4 سایت اول می رود. شما خود را به جای کاربر بگذارید، چند بار پیش آمده که صفحه اول را رها کرده و به سایت های صفحه دوم و سوم بروید؟ به همین خاطر است که سئو یک نیاز ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی است و همه سایت ها بر سر ظاهر شدن در صفحه اول با یکدیگر رقابت می کنند.

اما باید توجه داشته باشید که برای این کار، شرکت گوگل الگوریتم ها و چارچوب هایی را در نظر گرفته است که باید سایت را در چارچوب آنها بهینه کنید، در غیر اینصورت، سئو سایت شما نتیجه معکوس خواهد داشت. برای سئو، حدود 200 فاکتور وجود دارد، که مطابق با نیاز هر سایت باید از آنها استفاده کرد. سئو یک کار پیچیده و زمانبر است و مدت زمانی که طول می کشد تا سایت شما در صفحه اول گوگل ظاهر شود، بستگی به مهارت و تجربه سئوکار و همچنین قدرت سایت های رقیب دارد.

 

شرکت دایان شبکه کاران (dayannet)، با داشتن تیم متخصص و خبره در این زمینه، شما را یاری خواهد کرد تا سایت خود را بهینه کرده و به صفحه اول نتایج جستجو برسانید.

شما می توانید با دیدن نمونه کارهای موفق انجام شده در سئو سایت برای سایت های مختلف، باخیالی آسوده سئو سایت خود را به شرکت ما سپرده و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و به این ترتیب بیشترین بازدهی را در کار خود داشته باشید. خبر خوب این است که شما قبل از هر تصمیمی در این زمینه می توانید از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین خدمات را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.

برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن 91035153-021 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ از طریق همین شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.