آیا تاکنون این فکر از ذهنتان گذشته که آیا می شود یک فروشگاه خیلی بزرگ در مرکز شهر داشته باشید؟ یا اینکه توانایی تامین هزینه های تبلیغ روی بیلبوردهای خیلی بزرگ را داشته باشید؟ و یا این امکان را داشتید که فروش خود را در سراسر ایران و یا جهان گسترش دهید.

اما مطمئنا اگر نیم نگاهی به بازار مسکن و هزینه اجاره بیلبوردها و بودجه خود بیندازید، احتمالا خیلی راحت این افکار و رویاها از ذهنتان پاک می شود.

خبر خوبی که برای شما داریم این است که شما به جای این کارها، می توانید با داشتن یک وب سایت خوب، با توجه به بودجه خود، به این رویاهای خود جامعه عمل بپوشانید.

طراحی وب سایت

 

احتمالا برخی از شما وقتی صحبت طراحی سایت می شود، کدهای پیچیده برنامه نویسی را تصور می کنید که هزینه های بالایی را می طلبد. اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که جای نگرانی نیست؛ چرا که شما می توانید با توجه به بودجه خود،  سایت مورد نظرتان را سفارش دهید.

اگر کسب و کار خود را به تازگی شروع کرده اید و یا می خواهید یک فروشگاه اینترنتی و یا هر نوع سایت خدماتی، خبری و … داشته باشید، نیاز نیست که در ابتدای راه هزینه های زیادی را متحمل شوید، بلکه پیشنهاد ما این است که ابتدا با یک سایت وردپرسی ساده و با هزینه اندک شروع کنید و زمانی که کسب و کارتان رونق گرفت و مشتریان و مخاطبان سایت شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرد، در اینصورت سفارش یک سایت اختصاصی با کدنویسی بدهید.

 

شرکت دایان شبکه کاران (dayannet)، با داشتن تیم متخصص و خبره در این زمینه، شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید هر نوع سایتی با هر نوع بودجه ای را برای شما طراحی کند.

شما می توانید با دیدن نمونه کارهای موفق انجام شده در زمینه طراحی سایت،  برای افراد و شرکت های مختلف، باخیالی آسوده، طراحی سایت خود را به شرکت ما سپرده و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و به این ترتیب بیشتری بازدهی را در کار خود داشته باشید. خبر خوب این است که شما قبل از هر تصمیمی در این زمینه می توانید از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید تا بتوانید بهترین خدمات را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.

برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن 91035153-021 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ از طریق همین شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.