شرکت راه اندازی voip + تلفن تحت شبکه

سیستم تلفنی Voip چیست؟

تلفن تحت شبکه یا VoIP از اوایل سال 2003 با انتشار اسکایپ محبوبیت پیدا کرد. برخلاف تلفن‌های سنتی، در تنظیمات تلفن تحت شبکه از اینترنت برای اتصال به دستگاه‌ های دیگر استفاده می شود. یکی از امتیازات تلفن های تحت شبکه، دسترسی به طیف وسیع تری از ویژگی ها و در عین حال صرفه جویی قابل توجهی در قبض تلفن شما است. ما یک شرکت راه اندازی VOIP هستیم که توانایی اجرا تمامی امکاناتی که مدنظر کارفرمایان باشد را داریم.

پخش ویدیو
مشاوره voip

مشاوره

مشاوره رایگان جهت ارائه بهتر امکانات مورد نیاز شرکت 
راه اندازی وویپ

راه اندازی

راه اندازی به بهترین نحو، در سریع ترین زمان، با بهترین هزینه
پشتیبانی وویپ

پشتیبانی

پشتیبانی بصورت 7 روز هفته 24 ساعته حتی ایام تعطیل

امکانات نامحدود خدمات تلفن voip چیست؟

منشی تلفنی

منشی تلفنی یکی از ویژگی های پر استفاده در سیستم های تلفنی تحت شبکه VoIP است. منشی تلفنی یا همان IVR می تواند به صورتی تنظیم شود تا به ازای هر یک از تماس های ورودی یک منوی صوتی برای فرد تماس گیرنده پخش کند، در این لحظه با استراتژی های متفاوتی که شما قبلا برای این قسمت در نظر گرفته اید این تماس به داخلی، صفی از اپراتور ها و یا برنامه ای خاص هدایت می شود.

بی نهایت شماره داخلی

همه ی مرکزتلفن ها دارای سه بخش اصلی برای تنظیمات داخلی ها، مسیر تماس های ورودی و مسیر تماس های خروجی می باشد. با تنظیمات این سه قسمت می توان یک مرکزتلفن را راه اندازی نمود. بدیهی است در سیستم تلفنی وویپ تعریف داخلی به تعداد نامحدود امکان پذیر می باشد.

ضبط مکالمه

در حال حاضر سیستم‌های ضبط مکالمات به بخش جدایی ناپذیر از مراکز تماس تبدیل شده اند. همچنین شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال بررسی عملکرد و نحوه تعامل کارکنان خود با مشتریان هستند به استفاده از این سیستم‌ها روی می‌آورند تا رضایت و بازدهی مشتریان خود را بهبود ببخشند.

Call Center

مرکز تماس voip یا به طور کلی call center به سیستمی گفته می‌شود که تعدادی اپراتور به صورت دائمی با مدیریت حجم زیادی از تماس‌های ورودی یا خروجی در حال پاسخگویی به مشتریان هستند. مرکز تماس ویپ از یک سیستم تلفن تحت‌شبکه هوشمند برای مدیریت تماس ها استفاده می کند.

نظرسنجی تلفنی

همواره یکی از چالش هایی که مدیران با آن مواجه هستند، ارزیابی عملکرد کارکنان خود می باشد . در مراکز مختلف بهترین راه برای ارزیابی کارایی کارکنان نظر سنجی از مشتریان می باشد. ماژول نظرسنجی بدین صورت عمل می کند که بعد از تماس و پایان مکالمه توسط اپراتور تماس قطع نشده و مشتری شما به نظرسنجی متصل می شود و  می تواند با استفاده از صفحه کلید تلفن به اپراتور امتیاز بدهد.

صف انتظار

در مجموعه و سازمان خود اگر با محدودیت پاسخگو تلفنی رو به رو هستید، برای نگهداری تماس های ورودی و نوبت دهی به آن ها نیاز به صف انتظار دارید. دراین صورت وقتی کارشناسان شما مشغول هستند تماس های ورودی را در صف نگه داری و در زمانی که یک کارشناس آزاد شد تماس را به آن منتقل کنید.

شنود هوشمند مکالامات پرسنل

یکی از امکانات پیشرفته سیستم voip، امکان شنود و نجوا می باشد. این امکان به شما اجازه می دهد که تمامی مکالمات را به دقت شنود نمایند و همچنین این امکان را فراهم می سازد که می توانید بدون اینکه مشتری متوجه شود، اقدام به شنود مکالمه وی با اپراتور خود نموده و همچنین به صورت نجوا با اپراتور در حال مکالمه صحبت کرده و راهنمایی‌های لازم را به وی اطلاع دهید.

تماس خودکار

به کمک این قابلیت می‌توانید به صورت کاملا انعطاف‌پذیر و زمانبندی شده به صورت خودکار با مشتریان خود تماس گرفته و یک پیام تبلیغاتی برای آن‌ها پخش کنید یا آن‌ها را به بخش‌های دیگر سیستم تلفنی سازمان خود مانند ماژول نظرسنجی سازمان متصل کنید .

ارتباط با انواع CRM

تماس‌ها برای ارائه خدمات و فروش سازمان‌ها بسیار حائز اهمیت می‌باشند. امروزه تماس تلفنی مهم‌ترین موضوع برای شرکت‌ها و سازمان‌ها جهت کسب کار است. در نتیجه ارتباط Voip با نرم افزار CRM ابری و یکپارچه کردن آن‌ها امری بسیار حائز اهمیت و تسهیل دهنده در مدیریت امور سازمان می باشد.

تلفن نرم افزاری

تلفن نرم افزاری یا softphone نرم افزاری برای برقراری تماس های تلفنی روی کامپیوتر، موبایل و یا تبلت می باشد. تلفن نرم افزاری مانند یک گوشی تلفن سانترال یا تلفن IP می باشد که روی مرکزتلفن رجیستر می شود. تفاوت تلفن نرم افزاری با تلفن های ip رو میزی یا بی سیم در سخت افزار اختصاصی تلفن می باشد.

ایجاد محدودیت برای کارمندان

در سازمان های بسیاری پیش می آید که نیاز است دستگاه تلفن بعضی از کارمندان نبایستی به بعضی از خطوط برای تماس خروجی دسترسی داشته باشد، یا حتی در زمان بندی مشخصی امکان گرفتن شماره تلفن را داشته باشند و غیر از آن زمان خیر و بسیاری از شرطی بندی های دیگر که voip تمامی این امکانات را دارا می باشد.

ایجاد زمان بندی پاسخگویی

شرط زمانی یا (Time Condition) دقیقا یک شرط وابسته به زمان انتخابی شماست بدین شکل که اگر در محدوده زمانی بودیم عملکرد چگونه باشد و یا اگر نبودم چه کار دیگری انجام شود.

تماس با کارشناسان دایان نت

ما یک شرکت راه اندازی voip هستیم، چنانچه سوالی در رابطه با راه اندازی شبکه و تلفن تحت شبکه voip داشتید میتوانید با ما در تماس باشید و یا درخواست تماس از طرف کارشناسان ما را ثبت نمایید.

پخش ویدیو

مزایای وویپ چیست؟

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند از خدمات VoIP استفاده می کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد. سازمان‌ها با دریافت خدمات تلفن VOIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم افزار CRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. با پیاده سازی تلفن تحت شبکه امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.

تعرفه خدمات راه اندازی Voip

ابتدایی
پشتیبانی یک هفته رایگان
تا 10 داخلی
یک عدد گیتوی شهری
یک حالت خروجی تماس
یک حالت ورودی تماس
یک IVR
صف انتظار و اعلام نوبت
پیغام گیر صوتی
ضبط مکالمات
پایه
پشتیبانی یک ماه رایگان
تا 20 داخلی
ترانک یک خط 5 رقمی یا اینترنتی
یک گیتوی شهری
تا 5 حالت خروجی تماس
تا 5 حالت ورودی تماس
زمان بندی شب و روز IVR
تا دو IVR
پنل ارسال و دریافت فکس
پیشرفته
پشتیبانی یک ماه رایگان
تا 50 داخلی
تمامی امکانات حالت پایه
حالات مختلف زمان بندی و شرطی سازی
ارتباط بین شعب
ایجاد قابلیت دورکاری
نرم افزار ویندوز، اندروید، آیفن
برقرای راهکارهای امنیتی سرور
کانفیگ یک روتر میکروتیک جهت امنیت
(چنانچه مواردی نظیر نظر سنجی فارسی، نوبت دهی تلفنی و هر امکانات ویژه دیگری در نظر دارید که در لیست بالا نیست نیاز به مشاوره و نیاز سنجی قبل از قیمت دهی می باشد.)
شرکت راه اندازی voip

پشتیبانی Voip

با کارشناسان حرفه ای بدون اتلاف وقت با کمترین هزینه

چرا استفاده از خدمات پشتیبانی وویپ اهمیت دارد؟

خدمات و پشتیبانی ویپ در واقع وظایفی‌ است که پس از پیاده سازی و استقرار مرکز تلفن تحت شبکه از سوی شرکت راه اندازی voip اجرا می‌شود. معمولا در زمان تنظیم قرارداد اجرای پروژه، شرکت‌های این حوزه زمانی را به عنوان پشتیبانی رایگان سیستم تلفن تحت شبکه جهت رسیدن به پایداری ارائه می‌دهند و در صورت نیاز و تایید کارفرما قراردادی مبنی بر ارائه خدمات پشتیبانی voip به صورت سالیانه تنظیم می‌شود. در مدت قرارداد پشتیبانی، شرکت راه اندازی voip موظف است طبق مفاد قرارداد، مرکز تلفن ویپ مستقر را از لحاظ نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، تهیه نسخه پشتیبانی و … بررسی نماید و مشکلات احتمالی را به حداقل برساند یا در زمان بروز خطا در سیستم در اسرع وقت مشکل را برطرف نماید.

تلفن تحت شبکه
خدمات تلفن voip

پشتیبانی تلفن تحت شبکه به چه صورت انجام می شود؟

بصورت دوره ای زمان بندی شده در چهارچوب قرارداد سالانه

تماس با کارشناسان دایان نت

ما یک شرکت راه اندازی voip هستیم، چنانچه سوالی در رابطه با راه اندازی شبکه و تلفن تحت شبکه voip داشتید میتوانید با ما در تماس باشید و یا درخواست تماس از طرف کارشناسان ما را ثبت نمایید.

تعرفه خدمات پشتیبانی Voip

حالت اول
بصورت قرارداد سالانه
با مشخصات حالت ابتدایی
بصورت تلفنی و غیرحضوری
پاسخگویی ساعات اداری
حالت دوم
بصورت قرارداد سالانه
با مشخصات حالت پایه
بصورت تلفنی و غیر حضوری
پاسخگویی 24 ساعته
حالت سوم
بصورت قرارداد سالانه
با مشخصات حالت پیشرفته
پشتیبانی تلفنی 24 ساعته
بازدید حضوری / یکبار در ماه
بکاپ گیری زمان بندی شده
ارائه فاکتور رسمی / درصورت درخواست

سوالات متداول

پس از بازدید کارشناسان دایان نت از سیستم تلفنی سازمان درخواست کننده و بررسی نیازمندی ها و نقطه نظرات کارفرما، زمان مورد نیاز برای تحویل پروژه و پشتیبانی در قالب پروپوزال در اختیار کارفرما قرار میگیرد و درصورت تایید قرارداد همکاری بین دو مجموعه منعقد خواهد شد.

بطور معمول قراردادها به مدت یک سال بین طرفین منعقد میگردد. پرداختی ( دریافتی) ها نیز بنا به مقتضیات قرارداد بصورت ماهانه٬ شش ماهه یا سالانه خواهد بود.

اگر بعد از ساعت کاری با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید، شما به هیچ اوپراتوری وصل نخواهید شد، اما چنانچه از پلن های پشتیبانی 24 ساعته تهیه کرده باشید، شماره تلفن شما بعنوان شماره ای که میتواند در تمام شبانه روز به کارشناسان فنی اتصال یابد در سیستم ما ذخیره می شود. و قابل ذکر است در تمامی ساعات شبانه روز مختصصین فنی در شرکت حضور داشته یا بصورت دوکاری در خدمت شما می باشند.

چنانچه تغییراتی در سیستم نیاز داشتید در همان زمان تماس تغییر شما انجام می شود اما چنانچه ایرادی در سیستم پیش آید، بنا به سختی اون مشکل، زمان بندی متفاوتی امکان پذیر هست. اما سعی کارشناسان بر این است که در کمترین زمان اقدام به رفع مشکل کنند.

اولین موضوعی که به چشم میخورد صرفه اقتصادی است. ما برای استخدام یک فرد باید هزینه های زیادی مانند حقوق، بیمه، مزایا، اضافه کار و… بپردازیم، که در مقایسه با استفاده از خدمات یک شرکت راه اندازی voip به شدت کمتر است و دردسرهای کمتری دارد.

چنانچه ارتباط بین شعب از طریق اینترنت، یا ارتباط از خارج از دفتر دارید، بطور قطع نیاز به تدابیر امنیتی سرور نیز می باشد. این بدین معنی است که کارشناسان ما بدون ایجاد راهکارهای امنیتی، امکان برقراری ارتباط از خارج از شرکت را نمی دهند.

و همچنین با توجه به پلن های پشتیبانی که تهیه می کنید، مسئولان پشتیبانی بطور مداوم در حال بروزرسانی و چکاپ موارد امنیتی می باشند که بتوانند تا مقدار زیادی از هک شدن سیستم جلوگیری نمایند.